Про виробництво

Добрий вечір.

Мене звати Федір. 


Займаюся виготовленням міжкімнатних дверей, меблів та інших елементів інтер'єру (наприклад робив світильники) з натурального дерева.

Вироби роблю за індивідуальними замовленнями - будь-які моделі, розміри, варіанти фарбування.


Я розумію, що для сучасного українця придбання житла - це загалом значна подія, яка вселяє впевненість у житті на довгі роки. І тому інтер'єр будинку/квартири має також підтримувати цю впевненість клієнта в тому, що все зроблено якісно, гроші витрачено не дарма, придбані меблі не завдаватимуть клопоту в догляді, забезпечать комфорт.

Також знаю, що зараз людям доступна величезна кількість інформації - всі обмінюються один з одним ідеями, зокрема й щодо облаштування будинку. Тому досить часто, люди не хочуть просто купити, наприклад, книжкову полицю в магазині, а хочуть ось таку як на Pinterest.

Моє виробництво націлене на те, щоб вирішити ці проблеми клієнта, надавши йому якісний і унікальний продукт.

Моя філософія - робити якісні вироби і виконувати всі домовленості з клієнтами (за вартістю, термінами і очікуваним результатом).


Я маю повноцінне виробництво за 20 км від Черкас - у наявності є всі необхідні верстати (все можу продемонструвати), тому роботи роблю від А до Я самостійно, не підключаючи посередників. 

Буду радий зворотному зв'язку і можливій співпраці.

З повагою, Володін Федір 

phone